317th Scythers

317th Scythers

• December 12, 2018, 07:29:55 pm
  • Welcome, Guest
Advanced search  

News:

SMF - Just Installed!

Pages: [1] 2   Go Down

Author Topic: Battlefield 4  (Read 2740 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

\^AMG^/

• Redactor
  • Level 4
  • *
    • View Profile
Battlefield 4
« on: March 27, 2013, 04:09:04 pm »

Premiera ma być na jesień.
Gameplay :
http://www.youtube.com/watch?v=U8HVQXkeU8U&feature=player_embedded
Na pierwszy rzut oka niewiele różni się od 3... Ale im dłużej się ogląda tym coraz więcej różnic widać. Tekstury znacznie lepsze. Ściany nawet są takie chropowate.
O odbiciach świetlnych nie wspomnę...
Warto też zwrócić uwagę na efekty cząsteczkowe przy wybuchach/wypadkach. Tylko filtr graficzny mogliby zmienić.
Ciekawe co z multi...
Ogólnie grafika coraz lepsza w nowych grach a AI coraz głupsze chyba >.>
« Last Edit: March 27, 2013, 09:25:16 pm by \^AMG^/ »

Dracco

• Music Lover
  • 317th Engineering
  • Level 4
  • *
    • View Profile
    • New state of conscious
Re: Battlefield 4
« Reply #1 on: March 28, 2013, 02:51:10 am »

Ujmijmy to tak: grafika i AI są coraz bardziej robione pod młodych graczy :).

Chrzysztof

• 317th Scythers
  • Level 3
  • *
    • View Profile
« Reply #2 on: March 28, 2013, 11:47:34 am »

Większość z tych nowych by po 5 minutach w ArmA II albo III by odpadła bo:
- za dużo przycisków trzeba obsługiwać
- nie ma achievementów
- nie ma takiego zarąbistej personifikacji broni, nie mogę sobie zrobić celownika z boku by strzelać jak gangsta z przechyloną bronią -.-
- ginie się od jednego, dwóch strzałów z 300m

Na mnie gameplay nie zrobił żadnego wrażenia bo tak samo mogłem wyjebać drzwi i dziurę w ścianie w Bad Company 2.
Kolesie biorą na klatę z 40 pocisków (realizm w ch*j)
Motyw z helikopterami woła o pomstę do nieba bo:
1st Mi-28 by ich posiekało 30mm działkiem w tym wieżowcu ( jak ktoś nie wierzy http://youtu.be/5rXPrfnU3G0?t=4m41s ), że nie wspomnę, że logika by nakazywała unieść się ociupinkę wyżej i rozpieprzyć najpierw w drobny mak helikopter amerykański, który był na dachu
2nd mają kurwa helikopter, maszynę która może lądować i startować pionowo w dowolnym miejscu, i nie mogą kurwa nią wylądować w polu przed wieżowcem tylko na dachu ( FUCK logic !! )
3rd koleś za działkiem heli powinien sam z siebie zniszczyć te ciężarówki i buggy a nie czekać aż gracz z ziemi mu rozkaz wyda, naprawdę aż tak głupi jest ?

Scena w walącym się wieżowcu to może i dobrze wygląda ale takich akcji to oczekuję w CoD.  Polepszyli nieco graficzkę i będą zdzierać kasę na DLC, grze i mikropłatnościach. Multi pewnie będzie identyczne jak w BF3 no bo co tu można wymyślić. Od tysięcy lat mordujemy się w team deatchmatch, nic innego nie wymyślono. Jest przeciętnie, a jak znam życie zgarnie od recenzentów 9.5-10/10 'amazing' 'game of the year'.
Jedyna zaleta, że może BF3 i BC2 stanieje.

http://www.youtube.com/watch?v=LVplP5l1sTg

Zwrócili uwagę na refleksy, wrony, liście ogólnie graficzkę.
« Last Edit: March 28, 2013, 11:53:38 am by Chrzysztof »
Some says that “polish are born to be hero” , other says “Never in the field of human conflict was so much owed by so many to so few” we only know that’s our name is
Polish Division  [317th]-Scythers

\^AMG^/

• Redactor
  • Level 4
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: March 29, 2013, 12:27:06 pm »

A czego ty sie spodziewałeś? :D
Jak będzie się dało rozwalić w multi CAŁĄ mapę to jestem na tak. W przeciwnym razie zostaje przy BF3.

Chrzysztof

• 317th Scythers
  • Level 3
  • *
    • View Profile
« Reply #4 on: March 29, 2013, 11:50:35 pm »

Niczego nowego. Na FB wrzuciłem filmiki gdzie koleś mówi co zrobić by gracze znowu stwierdzili 'wow' na widok gry.
Więcej swobody, więcej jednostek jednocześnie, nieznikające zwłoki itd.
Some says that “polish are born to be hero” , other says “Never in the field of human conflict was so much owed by so many to so few” we only know that’s our name is

conrad b. hart

• 317th Engineering
  • Level 5
  • *
    • View Profile
« Reply #5 on: March 30, 2013, 01:15:35 pm »

Znikające zwłoki to standard :D Przecież utrzymanie tylu martwych ciał na mapie to konsole by się posrały :P

Nie widziałem na tym gameplayu nic, co szczególnie by go wyróżniało.

System zniszczeń otoczenia, no faktycznie - jest co pokazać, ale dla mnie to za mało, żeby nazwać to: rewolucją w shooterach. Serio, nie ma się czym podniecać.

Wyjdzie też nowy CoD, z zasady nic nie pokaże, ale wszyscy będą pierdolić że jest "amazing"... żałosne...

Dracco

• Music Lover
  • 317th Engineering
  • Level 4
  • *
    • View Profile
    • New state of conscious
« Reply #6 on: March 30, 2013, 04:06:06 pm »

Jeszcze się nie przyzwyczailiście?
Wychodzi nowa gra z tych "super produkcji" - FUCKIN' AWESOME!
Wychodzi nowy Windows - FUCKIN' AWESOME!
Wychodzi nowy iPhone/Samsung Galaxy/HTC - FUCKIN' AWESOME!
Cokolwiek z bardziej popularnych rzeczy wychodzi nowe - FUCKIN' AWESOME!

Im więcej mediów powie że coś jest zajebiste tym bardziej ludzie to kupią, bo to jest NOWE (!!!) i musi być ZAJEBISTE (!!!). Wszystko co nowe = zajebiste, prosta logika. Najgorsze że ludzie nawet widząc w czymś problem będą to wychwalać, boją się krytyki ze strony innych. Jeśli wszyscy mówią że coś jest fajne to ja też muszę, bo od razu mnie wyśmieją prawda?

Co do samej gry, wygląda ładnie. Rzeczywiście grafika, oświetlenie, dynamika gry robią pozytywne wrażenie. Niestety to są gry typu amerykańskich filmów - im więcej wybuchów i akcji tym mniej jest ważna fabuła, a w przypadku gier grywalność.

\^AMG^/

• Redactor
  • Level 4
  • *
    • View Profile
« Reply #7 on: March 30, 2013, 05:52:44 pm »

Fabuła podejrzewam, że kolejna kopia od któreś z części CoD'a będzie ( tak samo jak w BF3 - fabuła to niemal kopia Cod'a 4 ).
Co do reszty to zależy. Ostatni Windows został raczej dość mocno "zhate'owany " :P Tak samo jak Alien Colonial Marines ( największy hate dostał za to, że ... Wyglądał nie tak jak powinien? Czyli znowu grafika najważniejsza xD ).
iPhone jest wychwalany tylko przez fanboy'ów Apple. Reszta albo to olewa, albo hejtuje. Samsunga krytykują głównie fanboye Apple, że niby podkrada "100% oryginalne i stworzone produkty Apple !!!111oneoneone". Jaka jest prawda każdy wie xD. Tak na prawdę to jedyne do czego można się przyczepić w produktach Samsunga to nienajlepsza jakość użytych materiałów w porównaniu do konkurencji. Moje zdanie potwierdza masa testów.
HTC? Proszę cię. Ta firma jest na skraju bankructwa :]

Ja za to zauważyłem, że strasznie hejtowani są ludzie którzy mówią, że kiedyś było lepiej - ja tam podzielam ich zdanie. Kiedyś jak kupiłeś Mercedesa to mogłeś miliony kręcic bez wymiany silnika. Teraz? Posiadacze najnowszych Merolów boją się w dalszą podróż wyjechać bo jeszcze coś im po drodze pierdolnie :D Wystarczy poczytać opinie.
No ale bardziej się opłaca wydać bubel, który za 3 lata nie będzie się nadawał do niczego ( a przez ten czas masa napraw=zysk dla producenta + po 3 latach ktoś będzie musiał znowu dany produkt kupić - dodatkowy zysk ) niż wydać coś zajebistego, które będzie działało przez kilkadziesiąt lat bez żadnych dodatkowych kosztów/napraw.
Minusy kapitalizmu coraz bardziej dają się we znaki. O tym, że już dawno lek na raka powstał a koncerny farmakologiczne powstrzymują je od wejścia na rynek nie wspomne ( najlepszy lek nie taki co wyleczy, ale taki, dzięki któremu pacjent będzie mógł żyć pod warunkiem, że do końca życia będzie musiał go zażywać ( czyt. kupować ) ).

Dracco

• Music Lover
  • 317th Engineering
  • Level 4
  • *
    • View Profile
    • New state of conscious
« Reply #8 on: March 30, 2013, 09:42:32 pm »

Windows 8 jest otwarcie hejtowany przez nie tylko użytkowników, ale i specjalistów, tak samo było z Vistą, ale co się dzieje na stronach producentów sprzętu?

No i "Acer/GIGABYTE/Samsung/VIZIO/ASUS/Lenovo/Toshiha/MSI/Sony/Fujitsu/Panasonic/HP/Gateway recommends Windows 8.". Co z  tego że to aktualnie najgorszy system? M$ płaci to producenci sprzętu słuchają jak idioci...

iPhone może i jest wychwalany przez fanboyów "japka", ale to nie zmienia faktu, że też zamiast patrzeć na to realnie lecą z językiem na wierzchu bo "NoFfE jApKo JuShH f SkLePaCh!!!!!!!!!!!". Identycznie sytuacja z Samsungiem i HTC (chociaż ci nie mają aż tylu tak tępych fanatyków). A odnośnie wykonania Samsunga to niektóre modele akurat są fajnie wykonane :P.

Tak czy siak tak już jest, że jak jakaś większa firma wyda coś nowego to od razu się ludzie na to rzucają. Dlaczego? Bo jest nowe, więc musi być zajebiste! Co z tego że nie przetestowane, ale jest NOWE!!!!!!!!!!1111onEleven. Faktem jest też, że społeczeństwo w jakim żyjemy (i nie mówię tu o konkretnym kraju, tylko całej rasie ludzkiej) nie potrafi samo myśleć, łykają każdą informację, jaką się im przedstawi, oczywiście im mądrzejszych słów używasz, tym bardziej uznają cię za guru i ci wierzą... Oficjalnie stwierdzam, że jestem zażenowany poziomem mojej rasy...

\^AMG^/

• Redactor
  • Level 4
  • *
    • View Profile
« Reply #9 on: March 30, 2013, 09:57:14 pm »

Btw, czemu podpiąłeś temat ? :D
Co do producentów - to samo jest z NVidią. Ostatnio czytałem w CD-Action chyba wywiad gościa, jednego z autorów nowego Wiedźmina 3. Powiedział, że do wykorzystania nowego silnika będzie potrzebny PhysX, bo tylko on daje takie możliwości, jakie im są akurat potrzebne... Myślałem, że pierdolne.
NVidia pcha kasę gdzie się da i swoją propagandę dalej rozsyła. Szkoda, że nie ma kogoś takiego co by powiedział wprost - NVidia dała kasę to będzie PhysX w grze, który 'odblokuje' niektóre efekty fizyki...
Przecież każdy średnio-ogarnięty w dziedzinie silników graficznych wie, że takie efekty, które tworzy PhysX bez problemu można na np. Havoku zrobić ( ten sam efekt, a będzie działał także na Radkach ). Polityka NVidii mnie niesamowicie wkurwia. Próbują udowodnić całemu światu jacy to oni nie są zajebiści, jakich to oni technologii z kosmosu nie mają i w ogóle... A fanboye tylko przyklaskują. Żal dupę ściska >.>. Już Intela wolę 100 razy od NVidii. Przynajmniej się tak nie panoszy.
Dlatego sercem i rozumem zawsze będę przeciw NV. Nie ważne czy to będzie Intel czy AMD, byle nie NVidia.
« Last Edit: March 31, 2013, 12:01:11 am by \^AMG^/ »

Dracco

• Music Lover
  • 317th Engineering
  • Level 4
  • *
    • View Profile
    • New state of conscious
« Reply #10 on: March 31, 2013, 11:40:51 pm »

Nie pamiętam żebym podpinał temat, chyba że niechcący coś kliknąłem o.O. Tak czy siak odpiąłem :P.
No NVidia to totalna porażka. Gorzej niż Apple się lansują, gdzie Apple przynajmniej ma jakąś tam dobrą jakość produktów (co nie zmienia faktu że za dużo za nią chcą...). Ogólnie osobiście bym chętnie w jakiś sposób takie firmy wykończył prawnie lub w jakikolwiek inny sposób, bo to co oni robią to korupcja i łapówkarstwo...

conrad b. hart

• 317th Engineering
  • Level 5
  • *
    • View Profile
« Reply #11 on: April 03, 2013, 01:23:00 am »

Battlefield 4 i naprawdę dobry single player
Podobno ma urywać dupę wg EA :P
Biorąc jednak pod uwagę standardy w takich grach z ostatnich kilku lat - cudów na kiju bym się nie spodziewał  :roll:

\^AMG^/

• Redactor
  • Level 4
  • *
    • View Profile
« Reply #12 on: August 10, 2013, 10:07:46 pm »

Jedyna fajna, nowa rzecz ( moim zdaniem :P )
http://www.youtube.com/watch?v=5xvqL9V09Qk

Kupiłem wcześniej premium na promocji do BF'a 3 to będę miał dostęp do bety BF'a 4. Raczej go nie kupię ale przynajmniej trochę potestuję :P

Chrzysztof

• 317th Scythers
  • Level 3
  • *
    • View Profile
« Reply #13 on: August 12, 2013, 10:01:00 am »

Zgadza się. Ten Bf4 to skok na kasę bo równie dobrze mógłby być rozszerzeniem Bf3.
Czy ludzie są ślepi i nie widzą, że to co nam serwują do Bf3 na sterydach ?
Oglądam te filmiki i nie widzę nic innowacyjnego.

http://www.cdaction.pl/artykul-34019/

\^AMG^/

• Redactor
  • Level 4
  • *
    • View Profile
« Reply #14 on: October 27, 2013, 12:33:11 am »

Po zagraniu bety zmieniłem zdanie co do BF4 jednak różni się od BF3 głównie silnikiem - 4 jest znacznie bardziej dynamiczna, silnik nieporównywalnie lepiej wykrywa strzały. No i ten system Levolution... Zresztą zobaczcie sami ( gameplay z jakieś wersji pomiędzy betą a finalną ) -
http://www.youtube.com/watch?v=PLaa9vpxJwI
Jeśli BF3 i BF4 znacie tylko z filmików to różnicy pewnie nie zauważycie ale zwróćcie uwagę jak łatwo kogoś ubić - 1 krótka seryjka i zgon. To mi się podoba :)
No i ten Levolution - po zburzeniu budynku z normalnego miasta robi się druga Wenecja, fajna sprawa.

Pages: [1] 2   Go Up