317th Scythers

317th Scythers

• December 12, 2018, 08:44:58 pm
  • Welcome, Guest
Advanced search  

News:

SMF - Just Installed!

Pages: [1] 2   Go Down

Author Topic: Battlefield 3  (Read 2801 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Chrzysztof

• 317th Scythers
  • Level 3
  • *
    • View Profile
Battlefield 3
« on: March 07, 2011, 10:32:42 am »

Opis na gry-online.pl
Ukazał się już gameplay

Jak widać jest już całkiem dopracowana i lada moment możemy się spodziewać premiery.

Produkcja czerpie ponadto z bibliotek DirectX 11, a co za tym idzie nie jest kompatybilna ze starszymi systemami operacyjnymi (Windows XP).

Sad but true  :evil:
Some says that “polish are born to be hero” , other says “Never in the field of human conflict was so much owed by so many to so few” we only know that’s our name is
Polish Division  [317th]-Scythers

Dracco

• Music Lover
  • 317th Engineering
  • Level 4
  • *
    • View Profile
    • New state of conscious
Battlefield 3
« Reply #1 on: March 07, 2011, 10:53:49 am »

Mendy społeczne -,-.

Chrzysztof

• 317th Scythers
  • Level 3
  • *
    • View Profile
Some says that “polish are born to be hero” , other says “Never in the field of human conflict was so much owed by so many to so few” we only know that’s our name is

Chrzysztof

• 317th Scythers
  • Level 3
  • *
    • View Profile

conrad b. hart

• 317th Engineering
  • Level 5
  • *
    • View Profile
Re: Battlefield 3
« Reply #4 on: June 13, 2011, 06:08:54 pm »

Jak dla mnie to wygląda jak CoD z zaawansowanym systemem zniszczeń otoczenia... No nie wiem...  :roll:

\^AMG^/

• Redactor
  • Level 4
  • *
    • View Profile
« Reply #5 on: June 13, 2011, 08:25:19 pm »

Jeżeli ona będzie tak wyglądać jak w 2 linku to pierdoli mnie to, że przypomina CoD'a... Kupuje bo fizyka + grafika powala na kolana, a znając serię BF multi też zrobią zajebiste... Tylko czekać na nowego kompa i neta xD
EDIT : Daję jeszcze od siebie linka -
http://www.youtube.com/watch?v=7Mdvxq4rk90
« Last Edit: June 13, 2011, 09:03:13 pm by \^AMG^/ »

\^AMG^/

• Redactor
  • Level 4
  • *
    • View Profile
« Reply #6 on: June 30, 2011, 08:22:31 pm »

http://www.cdaction.pl/news-20277/battlefield-3-bedzie-10-map-dla-trybu-co-op.html
Znowu coop na 2 osoby... Może wyjdzie jakiś patch i będzie lepiej w każdym bądź razie lepsze to niż nic... Kupujcie nowe kompy :twisted:
:D
Po za tym mogą też być jakieś mody do trybu coop :)
« Last Edit: June 30, 2011, 08:25:08 pm by \^AMG^/ »

conrad b. hart

• 317th Engineering
  • Level 5
  • *
    • View Profile
« Reply #7 on: July 01, 2011, 09:13:03 am »

Mnie to osobiście wali po rogach, z racji tego że ta gra wychodzi tylko po to, żeby zrobić konkurencję dla CoD'a. Czy faktycznie DICE wykręciło "cudo na kiju" to się dowiemy już za niecałe pół roku. Osobiście obstawiam, że przez ten "wyścig zbrojeń" gry wyjdą niedopracowane, z błędami i niedociągnięciami które będą poprawiać przez następne kilka patch'y...  :roll:
Fajne jednak jest to, że Activision zaczyna powoli robić w gacie, bo przez tyle lat nie było chętnych, a tutaj nagle konkurencja z grubej rury do nich strzela :D

Mnie interesują jeszcze tylko dwa tytuły w tym roku: Deus Ex HR i GR Online. Koniec listy, do końca roku nie mam w co grać...  :roll:
« Last Edit: July 01, 2011, 09:14:45 am by conrad_b._hart »

\^AMG^/

• Redactor
  • Level 4
  • *
    • View Profile
« Reply #8 on: July 04, 2011, 03:40:14 pm »

Mnie jeszcze TES V Skyrim interesuje :) Może być ciekawy.
Co to BF3 to już kocham DICE -
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=59986
I dobrze im tak :twisted: . Je*ać konsole! xD
Oni nawet na konsolach nie będą mieli aż tak dużych map, dodatkowo maksymalnie będzie można grać w 24 osoby, a na pececie - 64 osoby :D
Zebrać się w 60 i roz*ierdolić całe miasto - bezcenne xD
« Last Edit: July 04, 2011, 03:46:14 pm by \^AMG^/ »

conrad b. hart

• 317th Engineering
  • Level 5
  • *
    • View Profile
« Reply #9 on: August 13, 2011, 11:03:34 am »

Nadal chcecie pograć w BF3 ?? To szykujcie się na instalację kolejnego zbędnego programu na dysku: Origin wymagany do gry w Battlefielda 3 - dzisiaj już Steam czy GfWL nie starcza, każdy chce mieć własną platformę... eh...

\^AMG^/

• Redactor
  • Level 4
  • *
    • View Profile
« Reply #10 on: October 19, 2011, 11:06:12 pm »

http://www.youtube.com/watch?v=BHHp68WsU5w&feature=player_embedded#
Szkoda, że to nie na nasze komputery bo może być niezłe.

conrad b. hart

• 317th Engineering
  • Level 5
  • *
    • View Profile
« Reply #11 on: October 24, 2011, 12:28:13 pm »

Mów za siebie :P Ja bym może i pograł, gdyby nie fakt że mnie ta gra zwisa i piórkiem powiewa. Poczekam do premiery GR:FS i GR Online - jeśli okażą się skopane, może przerzucę się na BF3 na jakiś czas. Tylko wymuszenie instalowania tego pieprzonego Origina mnie wkurza... z racji że nie lubię jak ktoś bez mojej wiedzy wyciąga mi dane z kompa i o kompie (a kto lubi  :roll: ) najprawdopodobniej postawię drugi system tylko do grania, albo tylko dla BF3 :P sie pedały z EA zdziwią jak im przyjdzie raport o komputerze na którym nic nie ma xD

\^AMG^/

• Redactor
  • Level 4
  • *
    • View Profile
« Reply #12 on: October 24, 2011, 07:11:31 pm »

xD
No ciekawe, czy ta interakcja z otoczeniem będzie taka jaka powinna być, bo patrząc na betę to ta interakcja jest skopana i ogólnie pozostawia wiele do życzenia :/. Np. drzewo czy reklamy/niektóre szkła da się rozpier*olić, a już jakiś desek leżących nie , tak samo nie każdą lampę z tego co widziałem -,-. Oby pełna wersja była ok. Fajne by było takie puszczenie z dymem całego miasta :D

\^AMG^/

• Redactor
  • Level 4
  • *
    • View Profile
« Reply #13 on: October 28, 2011, 06:42:31 pm »

http://tvgry.pl/?ID=2021
Gameplay z trybu multi... Efekty dźwiękowe i przelatujące nad ziemią odrzutowce zrobiły na mnie największe wrażenie. Grafika IMO nie powala. Animacje są jedynie świetne. Na tej stronie macie też gameplay'e z Singla, który oprócz grafiki itd. itp. wypada tak sobie ( autor recenzji przeszedł Singla w 5/6 Godzin, na filmikach widać, "tępą jak but sztuczną inteligencję", fabuła też ponoć nie powala :P + wszystko jest oskryptowane tak samo jak CoD'y ).

conrad b. hart

• 317th Engineering
  • Level 5
  • *
    • View Profile
« Reply #14 on: October 31, 2011, 09:13:29 am »

Z tego co czytałem to graficznie jest ok, nie warto się wbijać na Ultra, bo różnica między Ultra a High jest prawie nie zauważalna, a przynajmniej nie na Multi. Dźwięki są chyba najmocniejszą stroną tej gry. Ogólnie nawet polska wersja podobno jest spoko. Co do kampanii to się gość guzdrał bo można ją zaliczyć na Normal w jakieś 4,5h z czego prawie godzina jest w filmikach co na samo bieganie i strzelanie daje nam do max 3,5h - ta gra jest typowo jak CoD robiona pod Multi.
Osobiście podoba mi się ta destrukcja otoczenia. Może się skuszę jak gra stanieje i najdzie mnie na postawienie nowego systemu.

Tak btw - grał ktoś w "BLACK" na PS2 ?? Bo ja ostatnio pogrywam i widzę bardzo, ale to bardzo dużo podobieństw do BF3 - gdyby nie to że w Battlefieldzie są pojazdy to bym powiedział że scenariusz i masę elementów zerżnięto z Blacka właśnie. Poza tym jak na tak starą grę (2006) to została uznana za najładniej prezentującą się grę na tą platformę no i jest w niej w sporej części zniszczalne otoczenie. Jak będziecie mieli okazję to pograjcie czy to na konsoli czy na emulatorze :P To tak na marginesie.

Pages: [1] 2   Go Up